זיכרון לנייח Kingston ValueRam 8GB DDR4 3200Mhz CL22 1.2V
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
זיכרון לנייח Kingston ValueRam 8GB DDR4 3200Mhz CL22 1.2V
SKU: KVR32N22S6/8
₪310.00Price
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | KVR32N22S6/8 |
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 8GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 22 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.2V |
| תקופת אחריות | 3 שנים |



























