ז.לנייח Corsair DDR4 Vengeance LPX 8GB 3200MHZ C16 FOR INTEL XMP
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
ז.לנייח Corsair DDR4 Vengeance LPX 8GB 3200MHZ C16 FOR INTEL XMP
SKU: CMK8GX4M1E3200C16
₪130.00Price
Out of Stock
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | CMK8GX4M1E3200C16 |
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 8GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.2V |
| צבע | שחור |
| תקופת אחריות | 3 שנים |

.png)
.png)


























