זכרון לנייח Kingston Fury Beast KF2C16BB/8 8GB DDR4 3200Mhz
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
זכרון לנייח Kingston Fury Beast KF2C16BB/8 8GB DDR4 3200Mhz
SKU: KF432C16BB/8
₪340.00Price
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | KF432C16BB/8 |
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 8GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | שחור |
| תקופת אחריות | 3 שנים |

.jpg)
.jpg)
.jpg)



























