זיכרון לנייח LEXAR 16GB DDR4 3200 UDIMM C22 1.2V
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
זיכרון לנייח LEXAR 16GB DDR4 3200 UDIMM C22 1.2V
SKU: LD4U16G32C22ST-BGS
₪630.00Price
Out of Stock
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | LD4U16G32C22ST-BGS |
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 16GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 22 |
| VOLTAGE | 1.2V |
| תקופת אחריות | 3 שנים |



























