זכרון לנייח CORSAIR VENGEANCE RGB RS 16GB DDR4 3200MHZ CL 16
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
זכרון לנייח CORSAIR VENGEANCE RGB RS 16GB DDR4 3200MHZ CL 16
SKU: CMG16GX4M1E3200C16
₪640.00Price
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | CMG16GX4M1E3200C16 |
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 16GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| תאימות INTEL/AMD | intel XMP+AMD EXPO |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | RGB/BLACK |
| תקופת אחריות | 3 שנים |

.jpg)
.jpg)


























