זכרון לנייח Crucial Basic DDR4 16GB 3200Mhz C22
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
זכרון לנייח Crucial Basic DDR4 16GB 3200Mhz C22
SKU: CB16GU3200
₪670.00Price
Out of Stock
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | CB16GU3200 |
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 16GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 22 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.2V |
| תקופת אחריות | 3 שנים |

.png)



















