זכרון לנייח LEXAR DDR4 8GB 3200MHZ C22
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
זכרון לנייח LEXAR DDR4 8GB 3200MHZ C22
SKU: LD4AU008GB3200GSST
₪290.00Price
Out of Stock
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | LD4AU008GB3200GSST |
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 8GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 22 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.2V |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
.png)
.png)
.png)



























