LENOVO ThinkCentre neo 50q Gen 6 U5-226V|16GB|512GB|Dos|3Y
LENOVO ThinkCentre neo 50q Gen 6 U5-226V|16GB|512GB|Dos|3Y
SKU: 13HR0048IV
₪2,620.00Price
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| יצרן | Lenovo |
| דגם מעבד | Intel Core Ultra 5 226V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 8MB Intel Smart Cache |
| דור מעבד | Ultra Series 2 |
| כרטיס גרפי | Integrated Intel Arc Graphics 130V |
| זכרון | 16GB |
| מהירות זכרון | 8533 |
| חריצי זכרון | Memory soldered to systemboard, no slots |
| מקסימום זיכרון | 16GB soldered LPDDR5x-8533 MoP, not upgradable |
| סוג זכרון | LPDDR5x |
| אחסון | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| מערכת הפעלה | FreeDos |
| NPU | Integrated Intel® AI Boost, up to 40 TOPS |
| שבב | Intel® SoC Platform |
| סוג מארז | Tiny |
| חיבורים | Front Ports-1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with data transfer and 5V@3A charging 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On and 5V@2.1A charging 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) • Rear Ports-2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), one supports Smart Power On 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x HDMI® 2.1 TMDS 1x DisplayPort™ 1.4b 1x Ethernet (GbE RJ-45) 1x Power connector |
| תקשורת | Realtek® Wi-Fi® 6 RTL8852BE, 802.11ax 2x2 + BT5.2,Integrated 100/1000M |
| רמקולים | 2Wx1 |
| צבע | Black |
| אחריות | שלוש שנות אחריות |
| הספק כח | 65W 89% Adapter |
| משקל | Around 1.1 kg (2.43 lbs) |
| PDF File | הורד |




























