LENOVO Neo 50q G5 I5-13420H|16GB|512GB|DOS|3YR
LENOVO Neo 50q G5 I5-13420H|16GB|512GB|DOS|3YR
SKU: 13B9006HIV
₪2,810.00Price
Out of Stock
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| דגם מעבד | Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB Intel Smart Cache |
| דור מעבד | 13th Generation |
| כרטיס גרפי | Integrated Intel UHD Graphics |
| זכרון | 16GB |
| מהירות זכרון | 5600 |
| חריצי זכרון | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| מקסימום זיכרון | Up to 64GB DDR5-5600 |
| סוג זכרון | DDR5 |
| אחסון | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| מערכת הפעלה | FreeDos |
| שבב | Intel® SoC Platform |
| סוג מארז | Tiny |
| חיבורים | Front Ports: 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with data transfer and 5V@3A charging 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On and 5V@2.1A charging 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) ● Rear Ports: 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0), one supports Smart Power On 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x HDMI® 2.1 TMDS 1x DisplayPort™ 1.4b 1x Ethernet (GbE RJ-45) 1x Power connector |
| תקשורת | Intel® Wi-Fi® 6 AX203, 802.11ax 2x2 + BT5.2,Integrated 100/1000M |
| רמקולים | 2Wx1 |
| צבע | Silver |
| אחריות | שלוש שנות אחריות |
| הספק כח | 90W 89% Adapter |
| משקל | Around 1.13 kg (2.49 lbs) |
| מידות (מקסימום) | Tiny only (without rubber feet) | 179 x 182.9 x 34.5 mm (7.05 x 7.2 x 1.36 inches) ● Tiny only (with rubber feet) | 179 x 182.9 x 36.5 mm (7.05 x 7.2 x 1.44 inches) |
| PDF File | הורד |






























