LENOVO ThinkCentre neo 30t G5 i5-13420H|16GB|512GB|DOS|3YR
LENOVO ThinkCentre neo 30t G5 i5-13420H|16GB|512GB|DOS|3YR
SKU: 13K8001FIV
₪2,590.00Price
Out of Stock
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| דגם מעבד | Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB Intel Smart Cache |
| דור מעבד | 13th Generation |
| כרטיס גרפי | Integrated Intel® UHD Graphics |
| זכרון | 16GB |
| מהירות זכרון | 5200 |
| חריצי זכרון | Two DDR5 SODIMM slots, dual-channel capable |
| מקסימום זיכרון | Up to 32GB DDR5-5200 |
| סוג זכרון | DDR5 |
| אחסון | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe |
| מערכת הפעלה | FreeDos |
| שבב | Intel® SoC Platform |
| סוג מארז | Tower |
| חיבורים | 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with data transfer and 15W charging 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 2x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microphone (3.5mm),2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one supports Smart Power On 1x HDMI® 2.1 TMDS 1x VGA 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) |
| תקשורת | Intel® Wi-Fi® 6 AX203, 802.11ax 2x2 + BT5.2,RTL8111K, 1x RJ-45 |
| צבע | Black |
| אחריות | שלוש שנות אחריות |
| הספק כח | 200W 90% |
| משקל | Around 4.36 kg (9.6 lbs) |
| PDF File | הורד |






























