HP Z2 Mini G1i Ultra7 265K/32GB (1x32GB)/1TB/RTX 2000 Ada 16 GB/WIN11PRO/5YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | HP Z2 Mini G1i Workstation Desktop PC |
| מק"ט | A40SDET#ABT |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 265K with Intel® Graphics (3.3 GHz E-core base frequency, 3.9 GHz P-core base frequency, up to 4.6 GHz E-core Max Turbo frequency, up to 5.4 GHz P-core Max Turbo frequency, 30 MB L3 cache, 8 P-cores and 12 E-cores, 20 threads) |
| ערכת שבבים | Intel® W880 |
| זיכרון | 32GB DDR5 |
| אחסון | 1TB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | NVIDIA RTX™ 2000 Ada Generation (12 GB GDDR6 dedicated) |
| יציאות וחיבורים |
Side: Rear: |
| משקל המוצר | מ-2.4 ק"ג |
| אחריות | 5 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

HP Z2 Mini G1i Ultra7 265K/32GB (1x32GB)/1TB/RTX 2000 Ada 16 GB/WIN11PRO/5YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | HP Z2 Mini G1i Workstation Desktop PC |
| מק"ט | A40SDET#ABT |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 265K with Intel® Graphics (3.3 GHz E-core base frequency, 3.9 GHz P-core base frequency, up to 4.6 GHz E-core Max Turbo frequency, up to 5.4 GHz P-core Max Turbo frequency, 30 MB L3 cache, 8 P-cores and 12 E-cores, 20 threads) |
| ערכת שבבים | Intel® W880 |
| זיכרון | 32GB DDR5 |
| אחסון | 1TB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | NVIDIA RTX™ 2000 Ada Generation (12 GB GDDR6 dedicated) |
| יציאות וחיבורים | Side: Rear: |
| משקל המוצר | מ-2.4 ק"ג |
| אחריות | 5 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

























