HP ProDesk 4 Mini G1i Ultra7265T/32GB (1x32GB)/512SSD/WIN11PRO/3YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | HP ProDesk 4 Mini G1i Desktop AI PC |
| מק"ט | BY7A6ET |
| מסך מגע | Intel® Core™ Ultra 7 265T (up to 5.3 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 30 MB L3 cache, 20 cores, 20 threads) |
| ערכת שבבים | Intel® Q870 (vPro®) |
| זיכרון מסונן | 32GB DDR5 |
| אחסון | 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Intel® Graphics |
| קישוריות |
Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) |
| יציאות וחיבורים |
USB Type-C® 20Gbps signaling rate |
| משקל המוצר | כ-1.2 ק"ג |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |

HP ProDesk 4 Mini G1i Ultra7265T/32GB (1x32GB)/512SSD/WIN11PRO/3YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | HP ProDesk 4 Mini G1i Desktop AI PC |
| מק"ט | BY7A6ET |
| מסך מגע | Intel® Core™ Ultra 7 265T (up to 5.3 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 30 MB L3 cache, 20 cores, 20 threads) |
| ערכת שבבים | Intel® Q870 (vPro®) |
| זיכרון מסונן | 32GB DDR5 |
| אחסון | 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Intel® Graphics |
| קישוריות | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) |
| יציאות וחיבורים | USB Type-C® 20Gbps signaling rate |
| משקל המוצר | כ-1.2 ק"ג |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |

























