HP OMEN 16L Gaming Desktop Tower/TG03-0015nj/Ultra5 225F/16GB(1x16GB)DDR5/1T NVMe/ RTX 5060 8GB/FreeDos/3YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | OMEN 16L Gaming Desktop TG03-0015nj PC |
| מק"ט | C93GKEA |
| צבע | Ceramic white |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 5 225F (up to 4.9 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 20 MB L3 cache, 10 cores, 10 threads) |
| ערכת שבבים | Intel® B860 |
| זיכרון | 16GB DDR5-5600 MT/s |
| אחסון | 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD |
| מערכת הפעלה | Free Dos |
| כרטיס גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8 GB GDDR7 dedicated) |
| קישוריות | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card |
| יציאות וחיבורים |
USB Type-C® 10Gbps signaling rate |
| משקל המוצר | כ-5.82 ק"ג |
| מוצרים נלווים |
HP 125 USB White Wired Keyboard |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |


HP OMEN 16L Gaming Desktop Tower/TG03-0015nj/Ultra5 225F/16GB(1x16GB)DDR5/1T NVM
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | OMEN 16L Gaming Desktop TG03-0015nj PC |
| מק"ט | C93GKEA |
| צבע | Ceramic white |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 5 225F (up to 4.9 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 20 MB L3 cache, 10 cores, 10 threads) |
| ערכת שבבים | Intel® B860 |
| זיכרון | 16GB DDR5-5600 MT/s |
| אחסון | 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD |
| מערכת הפעלה | Free Dos |
| כרטיס גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8 GB GDDR7 dedicated) |
| קישוריות | Realtek Wi-Fi 6 RTL8852BE-VT 802.11a/b/g/n/ax (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card |
| יציאות וחיבורים | USB Type-C® 10Gbps signaling rate |
| משקל המוצר | כ-5.82 ק"ג |
| מוצרים נלווים | HP 125 USB White Wired Keyboard |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

























