HP ProDesk 4 Mini G1i Ultra5225T/16GB (1x16GB)/512SSD/DOS/3YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | HP ProDesk 4 Mini G1i Desktop AI PC |
| מק"ט | BY7B2ET |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 5 225T (up to 4.9 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 20 MB L2 Cache, 10 cores, 10 threads) |
| ערכת שבבים | Intel® Q870 (vPro®) |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| אחסון | 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| מערכת הפעלה | Free Dos |
| כרטיס גרפי | Intel® Graphics |
| קישוריות |
Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) |
| יציאות וחיבורים |
USB Type-C® 20Gbps signaling rate |
| משקל המוצר | כ-1.2 ק"ג |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |

HP ProDesk 4 Mini G1i Ultra5225T/16GB (1x16GB)/512SSD/DOS/3YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | HP ProDesk 4 Mini G1i Desktop AI PC |
| מק"ט | BY7B2ET |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 5 225T (up to 4.9 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 20 MB L2 Cache, 10 cores, 10 threads) |
| ערכת שבבים | Intel® Q870 (vPro®) |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| אחסון | 512GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| מערכת הפעלה | Free Dos |
| כרטיס גרפי | Intel® Graphics |
| קישוריות | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2x2) |
| יציאות וחיבורים | USB Type-C® 20Gbps signaling rate |
| משקל המוצר | כ-1.2 ק"ג |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |

























