HP OmniDesk AI PC Tower/Ultra5 225/16GB(1x16GB) DDR5/1T NVMe/RTX 5060 8GB/Win11/3YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | HP OmniDesk Desktop AI M03-0008nj PC |
| מק"ט | C93H7EA |
| צבע | Gray wood, jack black chassis |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 5 225 (up to 4.9 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 20 MB L3 cache, 10 cores, 10 threads) |
| ערכת שבבים | Intel® B860 |
| זיכרון | 16GB DDR5-5600 MT/s |
| אחסון | 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| כרטיס גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8 GB GDDR7 dedicated) |
| קישוריות | Realtek Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card |
| יציאות וחיבורים |
USB Type-C® 10Gbps signaling rate |
| משקל המוצר | כ-5.34 ק"ג |
| מוצרים נלווים | HP 125 USB Black Wired Keyboard + Mouse |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

HP OmniDesk AI PC Tower/Ultra5 225/16GB(1x16GB) DDR5/1T NVMe/RTX 5060 8GB/Win11/
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | HP OmniDesk Desktop AI M03-0008nj PC |
| מק"ט | C93H7EA |
| צבע | Gray wood, jack black chassis |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 5 225 (up to 4.9 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 20 MB L3 cache, 10 cores, 10 threads) |
| ערכת שבבים | Intel® B860 |
| זיכרון | 16GB DDR5-5600 MT/s |
| אחסון | 1TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Home |
| כרטיס גרפי | NVIDIA® GeForce RTX™ 5060 (8 GB GDDR7 dedicated) |
| קישוריות | Realtek Wi-Fi 6 (2x2) and Bluetooth® 5.4 wireless card |
| יציאות וחיבורים | USB Type-C® 10Gbps signaling rate |
| משקל המוצר | כ-5.34 ק"ג |
| מוצרים נלווים | HP 125 USB Black Wired Keyboard + Mouse |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

























