Dell PRO TOWER PLUS PC QBT1250/ULTRA 9 285V/32GB/1TRSSD/INTEL HD/WIN11P/3YOS/360W
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Tower Plus Desktop |
| מק"ט | QBT1250-9445 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 9 285 (13 TOPS NPU, 24 cores, up to 5.6GHz) |
| זיכרון | 32GB DDR5 |
| אחסון | 1TB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Integrated Graphics |
| קישוריות | Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® wireless card, internal antenna |
| יציאות וחיבורים |
Front: Rear: |
| משקל המוצר |
Weight (Minimum): 12.63 lb (5.73 kg) |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

Dell PRO TOWER PLUS PC QBT1250/ULTRA 9 285V/32GB/1TRSSD/INTEL HD/WIN11P/3YOS/360
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Tower Plus Desktop |
| מק"ט | QBT1250-9445 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 9 285 (13 TOPS NPU, 24 cores, up to 5.6GHz) |
| זיכרון | 32GB DDR5 |
| אחסון | 1TB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Integrated Graphics |
| קישוריות | Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® wireless card, internal antenna |
| יציאות וחיבורים | Front: Rear: |
| משקל המוצר | Weight (Minimum): 12.63 lb (5.73 kg) |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

























