DELL PRO MAX TOWER T2 PC FCT2250/ULTRA 7 265/32GB/1TRSSD/RTX 5070 12G/WIN11P/3YOS/1500W
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Max Tower T2 Desktop |
| מק"ט | FCT2250-7397 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 265 (20 cores, up to 5.3 GHz, 65 W) |
| זיכרון | 32GB (16GBx2) DDR5 |
| אחסון | 1TB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | RTX 5070 12G |
| קישוריות | N/A |
| יציאות וחיבורים |
Front: Rear: |
| משקל המוצר |
Maximum: 50.70 lb (23 kg) |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

DELL PRO MAX TOWER T2 PC FCT2250/ULTRA 7 265/32GB/1TRSSD/RTX 5070 12G/WIN11P/3YO
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Max Tower T2 Desktop |
| מק"ט | FCT2250-7397 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 265 (20 cores, up to 5.3 GHz, 65 W) |
| זיכרון | 32GB (16GBx2) DDR5 |
| אחסון | 1TB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | RTX 5070 12G |
| קישוריות | N/A |
| יציאות וחיבורים | Front: Rear: |
| משקל המוצר | Maximum: 50.70 lb (23 kg) |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

























