DELL PRO MAX TOWER T2 PC FCT2250/ULTRA 9 285K/64GB/1TRSSD/RTX 5090 /WIN11PRO/3YOS/1500W
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Max Tower T2 Desktop |
| מק"ט | FCT2250-9924 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 9 285 (24 cores, up to 5.6 GHz, 65 W) |
| זיכרון | 64GB DDR5 |
| אחסון | 1TB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | NVIDIA® RTX™ 5090 |
| קישוריות | N/A |
| יציאות וחיבורים |
Front: Rear: |
| משקל המוצר |
Maximum: 50.70 lb (23 kg) |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

DELL PRO MAX TOWER T2 PC FCT2250/ULTRA 9 285K/64GB/1TRSSD/RTX 5090 /WIN11PRO/3YO
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Max Tower T2 Desktop |
| מק"ט | FCT2250-9924 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 9 285 (24 cores, up to 5.6 GHz, 65 W) |
| זיכרון | 64GB DDR5 |
| אחסון | 1TB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | NVIDIA® RTX™ 5090 |
| קישוריות | N/A |
| יציאות וחיבורים | Front: Rear: |
| משקל המוצר | Maximum: 50.70 lb (23 kg) |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

























