DELL PRO 24 AIO QC24251 23.8' FHD TOUCH/U5-235T/16GB/512GBSSD/INTEL HD/WIN11PRO/WIFI/3YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro 24 All-in-One |
| מק"ט | QC24251-5789 |
| מסך |
"23.8 Touch Screen |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 5 235T (13 TOPS NPU, 14 cores, up to 5.0GHz) |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| אחסון | 512GB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Integrated Graphics |
| מצלמת אינטרנט | FHD HDR pop-up Camera |
| קישוריות | Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® wireless card |
| יציאות וחיבורים |
Right: Left: Below Display: Back panel:
|
| משקל המוצר | מ-7.12 ק"ג |
| מוצרים נלווים | Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - US English - Black |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

DELL PRO 24 AIO QC24251 23.8' FHD TOUCH/U5-235T/16GB/512GBSSD/INTEL HD/WIN11PRO/
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro 24 All-in-One |
| מק"ט | QC24251-5789 |
| מסך | "23.8 Touch Screen |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 5 235T (13 TOPS NPU, 14 cores, up to 5.0GHz) |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| אחסון | 512GB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Integrated Graphics |
| מצלמת אינטרנט | FHD HDR pop-up Camera |
| קישוריות | Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® wireless card |
| יציאות וחיבורים | Right: Left: Below Display: Back panel:
|
| משקל המוצר | מ-7.12 ק"ג |
| מוצרים נלווים | Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - US English - Black |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |





















