DELL PRO 24 AIO QC24250 23.8' FHD/U7-265/16GB/512GBSSD/INTEL HD/WIN11PRO/WIFI/3YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro 24 All-in-One |
| מק"ט | QC24250-8255 |
| מסך |
"23.8 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 265 (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz) |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| אחסון | 512GB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Integrated Graphics |
| מצלמת אינטרנט | FHD HDR pop-up Camera |
| קישוריות | Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® wireless card |
| יציאות וחיבורים |
Right I/O: Left I/O: Display bottom: Back panel: |
| משקל המוצר | מ-7.12 ק"ג |
| מוצרים נלווים | Dell Pro Plus Keyboard and Mouse - KM7321W - US English |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

DELL PRO 24 AIO QC24250 23.8' FHD/U7-265/16GB/512GBSSD/INTEL HD/WIN11PRO/WIFI/3Y
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro 24 All-in-One |
| מק"ט | QC24250-8255 |
| מסך | "23.8 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 265 (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz) |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| אחסון | 512GB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Integrated Graphics |
| מצלמת אינטרנט | FHD HDR pop-up Camera |
| קישוריות | Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® wireless card |
| יציאות וחיבורים | Right I/O: Left I/O: Display bottom: Back panel: |
| משקל המוצר | מ-7.12 ק"ג |
| מוצרים נלווים | Dell Pro Plus Keyboard and Mouse - KM7321W - US English |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |





















