DELL PRO SLIM SFF PC QCS1250/U7 265/16GB/512GB/INTEL HD//W11PRO/3YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Slim Desktop |
| מק"ט | QCS1250-7344 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 265 (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz) |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| אחסון | 512GB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Integrated Graphics |
| קישוריות | No Wireless LAN Card |
| יציאות וחיבורים |
Front Rear: |
| משקל המוצר |
Weight (minimum): 8.61 lb (3.90 kg) |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

DELL PRO SLIM SFF PC QCS1250/U7 265/16GB/512GB/INTEL HD//W11PRO/3YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Slim Desktop |
| מק"ט | QCS1250-7344 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 265 (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz) |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| אחסון | 512GB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Integrated Graphics |
| קישוריות | No Wireless LAN Card |
| יציאות וחיבורים | Front Rear: |
| משקל המוצר | Weight (minimum): 8.61 lb (3.90 kg) |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

























