זכרון לנייח KINGSTON FURY BEAST RGB 32GB 5600MHZ CL36 EXPO/XMP
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
זכרון לנייח KINGSTON FURY BEAST RGB 32GB 5600MHZ CL36 EXPO/XMP
SKU: KF556C36BBEA-32
₪1,730.00Price
Out of Stock
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | KF556C36BBEA-32 |
| סוג זכרון | DDR5 |
| נפח | 32GB |
| תדר שעון | 5600Mhz |
| CAS Latency | 36 |
| תאימות INTEL/AMD | intel XMP+AMD EXPO |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.25V |
| צבע | RGB/BLACK |
| הערה | 1x 32GB |
| תקופת אחריות | 3 שנים |

.jpeg)

























