זכרון לנייח KINGSTON FURY BEAST 32GB 6000MHZ CL30 EXPO/XMP
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
זכרון לנייח KINGSTON FURY BEAST 32GB 6000MHZ CL30 EXPO/XMP
SKU: KF560C30BBE-32
₪1,870.00Price
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | KF560C30BBE-32 |
| סוג זכרון | DDR5 |
| נפח | 32GB |
| תדר שעון | 6000Mhz |
| CAS Latency | 30 |
| תאימות INTEL/AMD | intel XMP+AMD EXPO |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.4V |
| צבע | שחור |
| הערה | 1X32GB |
| תקופת אחריות | 3 שנים |

.jpg)

























