Dell PRO TOWER PLUS PC QBT1250/ULTRA 7 265V/32GB/1TRSSD/INTEL HD/DOS/3YOS/360W
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Tower Plus Desktop |
| מק"ט | QBT1250-8046 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 265 (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz) |
| זיכרון | 32GB DDR5 |
| אחסון | 1TB SSD |
| מערכת הפעלה | Free Dos |
| כרטיס גרפי | Integrated Graphics |
| קישוריות | No Wireless LAN Card |
| יציאות וחיבורים |
Front: Rear: |
| משקל המוצר |
Weight (Minimum): 12.63 lb (5.73 kg) |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

Dell PRO TOWER PLUS PC QBT1250/ULTRA 7 265V/32GB/1TRSSD/INTEL HD/DOS/3YOS/360W
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Tower Plus Desktop |
| מק"ט | QBT1250-8046 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 265 (13 TOPS NPU, 20 cores, up to 5.3GHz) |
| זיכרון | 32GB DDR5 |
| אחסון | 1TB SSD |
| מערכת הפעלה | Free Dos |
| כרטיס גרפי | Integrated Graphics |
| קישוריות | No Wireless LAN Card |
| יציאות וחיבורים | Front: Rear: |
| משקל המוצר | Weight (Minimum): 12.63 lb (5.73 kg) |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

























