DELL PRO TOWER QCT1250/ I7-14700/16GB/512GBSSD/INTEL HD/WIN11 PRO/ 3Y-OS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Tower Desktop |
| מק"ט | QCT1250-7223 |
| מעבד | Intel® Core™ i7-14700 (20 cores, up to 5.4GHz) |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| אחסון | 512GB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Integrated Graphics |
| קישוריות | No Wireless LAN Card |
| יציאות וחיבורים |
Front: Rear: |
| משקל המוצר |
Minimum: 5.44 kg |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

DELL PRO TOWER QCT1250/ I7-14700/16GB/512GBSSD/INTEL HD/WIN11 PRO/ 3Y-OS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Tower Desktop |
| מק"ט | QCT1250-7223 |
| מעבד | Intel® Core™ i7-14700 (20 cores, up to 5.4GHz) |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| אחסון | 512GB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Integrated Graphics |
| קישוריות | No Wireless LAN Card |
| יציאות וחיבורים | Front: Rear: |
| משקל המוצר | Minimum: 5.44 kg |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

























