אני צריך את שם המוצר או פרטיו כדי לכתוב תיאור מדויק. הקוד 12SB001HIV לבדו אינו מספיק לי כדי להבין איזה מוצר זה (כרטיס גרפי, ספק כוח, כבל וכו׳). אתה יכול לשתף: - שם המוצר - המותג - הקטגוריה - מפרטים עיקריים ברגע שתיתן את הפרטים האלה, אכתוב פסקה SEO בדיוק כפי שביקשת.
ThinkCentre neo 50a 27 5G
SKU: 12SB001HIV
₪4,750.00Price
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| דגם | ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 |
| יצרן | Lenovo |
| לוח אם | Intel® SoC Platform |
| מעבד | Intel® Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB |
| סוג זכרון | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| נפח זיכרון | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200 |
| מהירות זיכרון | DDR5-5200 |
| גודל דיסק | 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0×4 NVMe® Opal 2.0 |
| CD-Rom | NO |
| Wireless | Intel® Wi-Fi® 6 AX201, 11ax 2×2 + BT5.2 |
| כרטיס גרפי | Integrated Intel® UHD Graphics |
| Keyboard & Mouse | Yes-UBS |
| RJ-45 | YES |
| MIC | Yes |
| USB 2.0 | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) |
| USB 3.0 | 2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) |
| Front Ports | 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only |
| Line In/Out | Yes |
| Media Card Reader | no |
| HDMI | 1x HDMI®-in 1.4 |
| מערכת הפעלה | Windows® 11 Pro, Hebrew / English |
| מארז | AIO |
| תוספות | Firmware TPM 2.0 integrated in SoC |
| משך האחריות | 3 שנים |
| סוג האחריות | באתר הלקוח |
| סינון מסך מגע | Touch |
























