LENOVO ThinkCentre AIO 50a 24 G6 U7-256V|16GB|512GB|Dos|3Y
LENOVO ThinkCentre AIO 50a 24 G6 U7-256V|16GB|512GB|Dos|3Y
SKU: 13QH000EIV
₪3,960.00Price
Out of Stock
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| דגם מעבד | Intel Core Ultra 7 256V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.8GHz, 12MB Intel Smart Cache |
| דור מעבד | Ultra Series 2 |
| מסך | 23.8' FHD (1920x1080) IPS Anti-glare 250nits, 99% sRGB |
| רזולוציה | 1920x1080 |
| כרטיס גרפי | Integrated Intel Arc Graphics 140V |
| זכרון | 16GB |
| מהירות זכרון | 8533 |
| חריצי זכרון | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| מקסימום זיכרון | 16GB soldered LPDDR5x-8533 MoP, not upgradable |
| סוג זכרון | LPDDR5x |
| אחסון | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| מערכת הפעלה | FreeDos |
| שבב | Intel® SoC Platform |
| סוג מארז | AIO |
| חיבורים | 1x USB-A (USB 10Gbps / USBn 2) 2x 3.2 Ge USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI® 2.1 TMDS 1x HDMI®-in 1x Ethernet (RJ-45) 1x power connector,1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer and 15W charging 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| תקשורת | Realtek® Wi-Fi® 6 RTL8852BE, 802.11ax 2x2 + BT5.2,Integrated 100/1000M |
| מצלמה | 5.0MP |
| רמקולים | 3Wx2, HARMAN |
| מיקרופון | 2x, Array |
| צבע | Grey |
| אחריות | שלוש שנות אחריות |
| הספק כח | 90W 89% Adapter |
| משקל | Around 6.0 kg (13.23 lbs) |
| PDF File | הורד |



























