HP LASERJET ENT MFP 6600DN PRNTR
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | HP LaserJet Enterprise MFP 6600dn Printer |
| מק"ט | 675T8A |
| טכנולוגיות הדפסה | לייזר |
| אפשרות הדפסה דו צדדית | אוטומטית |
| מהירות הדפסה (שחור) איכות רגילהA4 | Black (A4, normal): Up to 55 ppm ; Black (A4, duplex): Up to 50 ipm |
| פלט דף ראשון ( שחור) A4 | Black (A4, ready): As fast as 3.9 sec ; Black (A4, sleep): As fast as 8.1 sec |
| מחזור הדפסה (חודשי) A4 | Up to 360,000 pages A4 |
| מהירות העתקה (שחור) איכות רגילה A4 | Black (A4): Up to 55 cpm |
| תכונות נוספות |
מהירות סריקה מאפייני סריקה: |
| זיכרון | Standard: 6 GB; Maximum: 6 GB |
| קישוריות |
Via built-in networking solution: TCP/IP, IPv4, IPv6; Print: TCP-IP port 9100 Direct Mode, LPD (raw queue support only), Web Services Printing, IPP 2.0, Apple AirPrint™, HP |
| ממדי המוצר |
Minimum 500 x 425 x 575 mm משקל המוצר: כ-24.2 ק"ג |
| קישור למפרט מלא |
HP LASERJET ENT MFP 6600DN PRNTR
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | HP LaserJet Enterprise MFP 6600dn Printer |
| מק"ט | 675T8A |
| טכנולוגיות הדפסה | לייזר |
| אפשרות הדפסה דו צדדית | אוטומטית |
| מהירות הדפסה (שחור) איכות רגילהA4 | Black (A4, normal): Up to 55 ppm ; Black (A4, duplex): Up to 50 ipm |
| פלט דף ראשון ( שחור) A4 | Black (A4, ready): As fast as 3.9 sec ; Black (A4, sleep): As fast as 8.1 sec |
| מחזור הדפסה (חודשי) A4 | Up to 360,000 pages A4 |
| מהירות העתקה (שחור) איכות רגילה A4 | Black (A4): Up to 55 cpm |
| תכונות נוספות | מהירות סריקה מאפייני סריקה: |
| זיכרון | Standard: 6 GB; Maximum: 6 GB |
| קישוריות | Via built-in networking solution: TCP/IP, IPv4, IPv6; Print: TCP-IP port 9100 Direct Mode, LPD (raw queue support only), Web Services Printing, IPP 2.0, Apple AirPrint™, HP |
| ממדי המוצר | Minimum 500 x 425 x 575 mm משקל המוצר: כ-24.2 ק"ג |
| קישור למפרט מלא |























