Dell VOSTRO PC MT 3910 i3/8/256/WINDOWS11PRO (SKU: nan) הוא מוצר איכותי במיוחד שמתאים לכל צורך. נתונים טכניים: Dell VOSTRO PC MT 3910 i3/8/256/WINDOWS11PRO כולל מפרט טכני מתקדם, ביצועים מעולים ואמינות גבוהה. יתרונות: Dell VOSTRO PC MT 3910 i3/8/256/WINDOWS11PRO מספק חוויית שימוש יוצאת דופן ומתאים לשימושים מגוונים. הנחה לכמויות: פנו לאיש הקשר שלכם בחברת אינטגריטי יצירה חכמה לקבלת הנחה.
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell VOSTRO PC MT 3910 |
| מק"ט | V3910-5033 |
| מעבד | Intel® Core™ i5-12400 Processor 18M Cache, up to 4.40 GHz |
| ערכת שבבים | Intel® B660 |
| זיכרון | 8GB DDR4 |
| אחסון | 512GB SSD |
| מערכת הפעלה | Free Dos |
| כרטיס גרפי | Intel® UHD Graphics |
| קישוריות | WiFi + Bluetooth |
| יציאות וחיבורים | Front I/O Rear I/O |
| משקל המוצר | מ-5.05 ק"ג |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
Dell VOSTRO PC MT 3910 i3/8/256/WINDOWS11PRO
| Intel Core i3–12100 |
















