Dell Pro P 34 USB-C Hub Webcam Monitor – P3426WEV
מסך Dell Pro P3426WEV עם Hub USB-C מובנה מחבר מחשב לאביזרים ודיסקים בחיבור יחיד, ומצלמה מובנית לשיחות וידאו. מתאים למשרדים וחללי עבודה משותפת שדורשים פתרון מרוכז וחוסך מקום.
Dell Pro P 34 USB-C Hub Webcam Monitor – P3426WEV
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| Size Inche | 34.1" |
| Display Area | 34" |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Backlight Technology | Edge LED Backlight |
| Antiglare | YES |
| Panel Type | In-plane Switching (IPS) Technology |
| Maximum Resolution | 3440 x 1440 at 100Hz |
| Viewing Angle | 178° vertical / 178° horizontal |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Pixel Size | 0.23300 mm x 0.23300 mm |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Response Time | 5 ms GTG (Fast) 8 ms GTG |
| Color Support | 99% sRGB (CIE 1931) |
| מצלמה קדמית | 4 Megapixel |
| Internal Speakers | No |
| Optional Soundbar | No |
| Connectivity | 2 USB Type-A 5Gbps downstream port,1 USB Type-B 5Gbps upstream port,1 USB-C 5Gbps upstream port,1 RJ45 Ethernet port/s, 1GbE,1 USB Type-A 5Gbps downstream port,1 USB-C 5Gbps |
| HDMI | 1 HDMI port/s (HDCP 1.4) (Supports up to 1920 x 1080 as specified in HDMI 2.1 (TMDS)) |
| Display | 1 DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) port/s 1 DisplayPort Out 1.4 port/s |
| Security | No |
| Height with stand | 44 cm |
| Width | 81 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height-adjustable | YES |
| Tilt | YES |
| Swivel | YES |
| Pivot | NO |
| VESA Mount | YES |
| Voltage Required | 100V AC to 240V AC |
| Power Consumption | 27 W |
| Warranty | 3 שנים באתר הלקוח |
| What's In the Box | Power cable 1 x DisplayPort-DisplayPort cable – 1.80 m 1 x USB Type A to Type B downstream cable 1.80 m 1 x USB-C to C 5Gbps 100 W cable 1.80 m |
























