Dell PRO MICRO MFF QCM1250/ULTRA5 235T/16GB/512SSD/INTEL HD/DOS/WIFI/3Y-OS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Micro Desktop |
| מק"ט | QCM1250-6002 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 5 235T (13 TOPS NPU, 14 cores, up to 5.0GHz) |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| אחסון | 512GB SSD |
| מערכת הפעלה | Free Dos |
| קישוריות | Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® wireless card, internal antenna |
| יציאות וחיבורים |
Front: Rear: |
| משקל המוצר |
Weight (minimum): 2.56 lbs (1.16 Kg) |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

Dell PRO MICRO MFF QCM1250/ULTRA5 235T/16GB/512SSD/INTEL HD/DOS/WIFI/3Y-OS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Micro Desktop |
| מק"ט | QCM1250-6002 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 5 235T (13 TOPS NPU, 14 cores, up to 5.0GHz) |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| אחסון | 512GB SSD |
| מערכת הפעלה | Free Dos |
| קישוריות | Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® wireless card, internal antenna |
| יציאות וחיבורים | Front: Rear: |
| משקל המוצר | Weight (minimum): 2.56 lbs (1.16 Kg) |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

























