Dell Pro MAX 16 MC16250 16.0 FHD/ULTRA 7 265H/32GB/1TRSSD/NVIDIA PRO 500BW6G/FP/LKB/6C/W11P/3YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Max 16 |
| מק"ט | MC16250-8114 |
| מסך |
"16 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 265H 24M Cache, up to 5.30 GHz |
| זיכרון | 32GB DDR5 |
| אחסון | 1TB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Intel® Graphics |
| מצלמת אינטרנט | FHD+ RGB HDR |
| קישוריות | Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.3 wireless card |
| יציאות וחיבורים |
2xThunderbolt™ 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort |
| משקל המוצר | כ-2.11 ק"ג |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |


Dell Pro MAX 16 MC16250 16.0 FHD/ULTRA 7 265H/32GB/1TRSSD/NVIDIA PRO 500BW6G/FP/
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell Pro Max 16 |
| מק"ט | MC16250-8114 |
| מסך | "16 |
| מעבד | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 265H 24M Cache, up to 5.30 GHz |
| זיכרון | 32GB DDR5 |
| אחסון | 1TB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Intel® Graphics |
| מצלמת אינטרנט | FHD+ RGB HDR |
| קישוריות | Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth® 5.3 wireless card |
| יציאות וחיבורים | 2xThunderbolt™ 4 (40 Gbps) ports with Power Delivery and DisplayPort |
| משקל המוצר | כ-2.11 ק"ג |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

























