Dell 27 All-in-One EC27250 AIO 27.0 FHD /Core 7-150U/16GB/512SSD/Intel Graphics/WIFI/W11Pro/3YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell 27 All-in-One |
| מק"ט | EC27250-7559 |
| גודל תצוגה | 27'' |
| רזולוציית תצוגה | FHD 1920x1080 |
| מעבד | Intel® Core™ 7 processor 150U (12MB cache, 10 cores, 12 threads, up to 5.4 GHz) |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| אחסון | 512GB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Intel® Graphics |
| מצלמת אינטרנט | 5MP IR camera |
| קישוריות |
Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax |
| יציאות וחיבורים |
Rear: Side: |
| משקל המוצר | מ-6.47 ק"ג |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

Dell 27 All-in-One EC27250 AIO 27.0 FHD /Core 7-150U/16GB/512SSD/Intel Graphics/
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Dell 27 All-in-One |
| מק"ט | EC27250-7559 |
| גודל תצוגה | 27'' |
| רזולוציית תצוגה | FHD 1920x1080 |
| מעבד | Intel® Core™ 7 processor 150U (12MB cache, 10 cores, 12 threads, up to 5.4 GHz) |
| זיכרון | 16GB DDR5 |
| אחסון | 512GB SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | Intel® Graphics |
| מצלמת אינטרנט | 5MP IR camera |
| קישוריות | Intel® Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax |
| יציאות וחיבורים | Rear: Side: |
| משקל המוצר | מ-6.47 ק"ג |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |





















