DELL ALIENWERE AURORA AC16250 16/CORE9 240H/32GB/1TRSSD/RTX 5070 8G/W11P/6C/3YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Alienware 16 Aurora |
| מק"ט | AC16250-9119 |
| מסך |
"16 |
| מסך מגע | Intel(R) Core(TM) 9 Processor (Series 2) 270H (24MB cache, 14 cores, 2.00 to 5.80 GHz P-Core) |
| זיכרון | 32GB (16GBx2) DDR5 |
| אחסון | 1TB M.2 PCIe NVMe SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 5070, 8 GB GDDR7 |
| מצלמת אינטרנט | 720p HD webcam |
| קישוריות | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card |
| יציאות וחיבורים |
2xUSB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports |
| משקל המוצר | מ-2.49 ק"ג |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |


DELL ALIENWERE AURORA AC16250 16/CORE9 240H/32GB/1TRSSD/RTX 5070 8G/W11P/6C/3YOS
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Alienware 16 Aurora |
| מק"ט | AC16250-9119 |
| מסך | "16 |
| מסך מגע | Intel(R) Core(TM) 9 Processor (Series 2) 270H (24MB cache, 14 cores, 2.00 to 5.80 GHz P-Core) |
| זיכרון | 32GB (16GBx2) DDR5 |
| אחסון | 1TB M.2 PCIe NVMe SSD |
| מערכת הפעלה | Windows 11 Pro |
| כרטיס גרפי | NVIDIA(R) GeForce RTX(TM) 5070, 8 GB GDDR7 |
| מצלמת אינטרנט | 720p HD webcam |
| קישוריות | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 2x2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card |
| יציאות וחיבורים | 2xUSB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) ports |
| משקל המוצר | מ-2.49 ק"ג |
| אחריות | 3 שנים באתר הלקוח |
| קישור למפרט מלא |

























