DELL Alienware 27 QD-OLED Gaming Monitor - AW2725DF - 67.82cm 210-BLHH
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Alienware 27 360Hz QD-OLED Gaming Monitor |
| מק"ט | AW2725DF |
| גודל תצוגה | 27'' |
| רזולוציית תצוגה | QHD 2560 x 1440 |
| זמן תגובה לרענון | 0.03ms (gray-to-gray) |
| בהירות תצוגה | 250cd/m2 (SDR), 400 cd/m2 (HDR TrueBlack 400), 1000 cd/m2 (HDR peak) |
| יחס ניגודיות | 1.5million:1 (at SDR and HDR) |
| הצגת זוויות צפייה | 178° אופקי; 178° אנכי |
| יציאות וחיבורים |
2xDP 1.4 (HDCP 1.4 & 2.3)(Supports up to QHD 2560 x 1440 360 Hz, HDR, VRR) |
| תכונות נוספות |
Adjustability |

DELL Alienware 27 QD-OLED Gaming Monitor - AW2725DF - 67.82cm 210-BLHH
| Attribute name | Attribute value |
|---|---|
| דגם | Alienware 27 360Hz QD-OLED Gaming Monitor |
| מק"ט | AW2725DF |
| גודל תצוגה | 27'' |
| רזולוציית תצוגה | QHD 2560 x 1440 |
| זמן תגובה לרענון | 0.03ms (gray-to-gray) |
| בהירות תצוגה | 250cd/m2 (SDR), 400 cd/m2 (HDR TrueBlack 400), 1000 cd/m2 (HDR peak) |
| יחס ניגודיות | 1.5million:1 (at SDR and HDR) |
| הצגת זוויות צפייה | 178° אופקי; 178° אנכי |
| יציאות וחיבורים | 2xDP 1.4 (HDCP 1.4 & 2.3)(Supports up to QHD 2560 x 1440 360 Hz, HDR, VRR) |
| תכונות נוספות | Adjustability |



























