Dell 27 240Hz Monitor – SE2726HG
מסך Dell 27 אינץ' 240Hz עם זמן תגובה מהיר, מעולה לגיימרים ומקצוענים בתחומי ה-esports והעריכה. חיבור DisplayPort ו-HDMI מאפשרים חיבור גמיש למחשבים בעלי כוח גבוה וקונסולות משחק.
Dell 27 240Hz Monitor – SE2726HG
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| Size Inche | 27" |
| Display Area | 27" |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Backlight Technology | W‑LED |
| Antiglare | YES |
| Panel Type | In-plane Switching (IPS) Technology |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 at 240Hz |
| Viewing Angle | 178° vertical / 178° horizontal |
| Contrast Ratio | 1:1000 |
| Pixel Size | 0.31100 mm x 0.31100 mm |
| Brightness | 300 cd/m² (typical) |
| Response Time | 0.5 ms GTG (Extreme Mode) 1 ms GTG (Extreme Mode) 3 ms GTG (Super Fast) 5 ms GTG (Fast) |
| Color Support | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Internal Speakers | No |
| Optional Soundbar | No |
| Connectivity | 2 HDMI port/s (HDCP 2.3) (Supports up to 1920 x 1080, 240 Hz, HDR, VRR, as specified in HDMI 2.1 (TMDS)) 1 DisplayPort 1.4 (HDCP 2.3) port/s |
| Security | No |
| Height with stand | 45.2cm |
| Width | 61 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height-adjustable | NO |
| Tilt | YES |
| Swivel | NO |
| Pivot | NO |
| VESA Mount | YES |
| Voltage Required | 100V AC to 240V AC |
| Power Consumption | 19.70 W |
| Warranty | 3 שנים באתר הלקוח |
| What's In the Box | Power cable 1 x HDMI 2.0 cable – 1.80 m |
























