Dell 24 240Hz Monitor – SE2426HG
Dell 24 240Hz Monitor – SE2426HG
SKU: OP-RD09-16739
₪590.00Price
Out of Stock
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| Display Area | 23.8" |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Backlight Technology | LED |
| Antiglare | YES |
| Panel Type | In-plane Switching (IPS) Technology |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 at 240Hz |
| Viewing Angle | 178° vertical / 178° horizontal |
| Contrast Ratio | 1,000:1 |
| Pixel Size | 0.27450 mm x 0.27450 mm |
| Brightness | 300cd/m2 |
| Response Time | 0.5 ms GTG (Extreme Mode) 1 ms GTG (Extreme Mode) 3 ms GTG (Super Fast) 5 ms GTG (Fast) |
| Color Support | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Internal Speakers | No |
| Optional Soundbar | No |
| Connectivity | 2 HDMI port/s (HDCP 2.3) (Supports up to 1920 x 1080, 240 Hz, HDR, VRR, as specified in HDMI 2.1 (TMDS)) 1 DisplayPort 1.4 (HDCP 2.3) port/s |
| Security | No |
| Height with stand | 42 cm |
| Width | 54 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height-adjustable | NO |
| Tilt | YES |
| Swivel | NO |
| Pivot | NO |
| VESA Mount | YES |
| Voltage Required | 100V AC to 240V AC |
| Power Consumption | 14 W |
| Warranty | 3Y |
| What's In the Box | Power Cable, 1 x HDMI 2.0 Cable – 1.80 m |
























