זכרון לנייד Crucial DDR4 16GB 3200Mhz So-Dim C22 1.2V
אחריות במעבדת אינטגריטי יצירה חכמה
זכרון לנייד Crucial DDR4 16GB 3200Mhz So-Dim C22 1.2V
SKU: CT16G4SFRA32A
₪670.00Price
Out of Stock
| מאפיין | ערך |
|---|---|
| מק"ט יצרן | CT16G4SFRA32A |
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 16GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 22 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.2V |
| תקופת אחריות | 3 שנים |





















